Homeopātiskās zāles

Homeopātija ir viens no populārākajiem zāļu veidiem pasaulē. Tomēr lielākā daļa cilvēku tiešām nezinu pārāk daudz par Homeopātiju. Šis raksts palīdzēs noskaidrot dažus mītus, kas saistītai ar homeopātiskajām zālēm.

Homeopātiskās zāles ir nekas vairāk kā cukura tablete, kas nesatur izmērāmas vielas.

Dažas homeopātiskās zāles nesatur izmērāmas vielas. Tomēr daudziem līdzekļiem ir izmērāmas vielas.

Homeopātija nekad nav bijusi veiksmīga, liela mēroga labi izstrādātos pētījumos. Izmēģinājumi ir darbojušies tikai tad, kad homeopāti veica izmēģinājumus vai slikti izstrādātos izmēģinājumos ar diezgan lielu autora neobjektivitāti.

Homeopātijas pētījumi ir ļoti atšķirīgi. Dažreiz cilvēki meklē nepareizos informācijas avotus. Daudzi skeptiķi apskatīs veiksmīgus pārbaudījumus, un norādīs, ka, skatoties uz lielākiem pētījumiem, homeopātija nedarbojas. Lai gan, autoru secinājumi ir tādi, ka homeopātija, šķiet, darbojas labāk nekā placebo.

Homeopātisko zāļu receptes balstās uz pacienta simptomu līdzību ar tiem, ko ražo zāles (to tīrākajā formā), kā pierādījuši (klīniskie izmēģinājumi) uz veseliem indivīdiem. Tāpēc jebkurš sākotnējo zāļu papildinājums pilnībā mainītu to ārstnieciskas īpašības, un tādējādi padarītu zāles neārstnieciskas. Ja pacientam ir šaubas, viņam būtu ieteicams pārbaudīt zāles standarta laboratorijā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *