Par homeopātiju

Homeopātija var labi papildināt mūsdienu medicīnu. Daudzi pacienti, kas iziet ķīmijterapiju, var samazināt blakusparādības, lietojot homeopātiskās aizsardzības līdzekļus.

Homeopātija var ārstēt dzīvībai bīstamas slimības, izmantojot labi apmācīta homeopātiska ārsta konsultācijas. Arī vispārējās medicīnas ārsts un citi speciālisti iesaistīti šīs slimības ārstēšanai jāiekļauj šajā ārstēšanas plānā. Ārsti vienmēr redzēs, ja Jums ir dzīvībai bīstamas slimības. Homeopātija nevar izārstēt visas dzīvībai bīstamas slimības. Daudziem cilvēkiem ar dzīvībai bīstamām slimībām ir veicies labi ar Homeopātiju.

Homeopātija, Augu medicīna un Ājurvēda ir alternatīvie medicīnu veidi, bet šie medicīnas veidi nav līdzīgi jebkurā citā veidā. Homeopātija ir atšķaidītu vielu izmantošana, lai ārstētu pacientus. Katras zāles ir atšķaidītas ar ūdeni vai spirtu.

Augu izcelsmes zāles ir zāles, kas ņemtas no augu valsts. Ājurvēda ir sena medicīnas sistēma, kas sākās Indijā, kas darbojas ar teoriju, ka visiem materiāliem no augu, dzīvnieku, un minerālu izcelsmes ir zāļu vērtība.

Ājurvēda izmantot šos materiālus, lai ārstētu pacientus. Ājurvēdas un homeopātiskās zāles lieto diezgan daudz Indijā, kas rada zināmu sajukumu, ka tās ir viens un tas pats.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *